הדס דר

מעצבת זכוכית מקצועית

נעים מאוד להכיר! שמי הדס דר – אמנית זכוכית. ומה שאני מציעה לכם, לא תמצאו באף מקום אחר. אבל תיכף נגיע לזה, כי קודם אני רוצה שתכירו אותי קצת.

תמיד אהבתי את נושא העיצוב ונמשכתי אל שילובי הצבעים והדרך בה אפשר להעביר חוויה דרך חפץ שהוא לכאורה דומם. כשגדלתי, סיימתי בהצלחה קורסים בנושאי עיצוב והום סטיילינג במכללת בניין ודיור והגשמתי את עצמי כשיצאתי לפנסיה. כשנושא העיצוב והמשחק העל-זמני בצבעים וגוונים זורם בעורקיי, התחלתי ללמוד קורסים שונים: פסיפס, ויטראז', ציור על זכוכית ועוד. אבל יש טכניקה אחת שכבשה אותי מהרגע הראשון ומלווה את העשייה שלי עד היום: הפיוזינג – שילוב בין זכוכיות המפיק יצירות מרהיבות.

החופש ליצור אושר 

יותר מהכול, עיצוב בזכוכית מגלם עבורי ערכים של שמחה ואהבה, הבאים לידי ביטוי ביצירות. מעבר לזה, אני גאה בכל פעם שמישהו בוחר בעבודות שלי על-מנת להעניק לעצמו או לאחרים מתנה ברמה גבוהה, מדויקת ומרגשת, שנשארת לתמיד. את ההשראה שלי אני שואבת מכל היבטי החיים וכל אלמנט שנקלט בחושים מיד הופך אצלי בראש ליצירת זכוכית. בשלב הבא, אני מפיחה בחזון שיושב אצלי בראש הרמוניה נועזת של צבעים, עם שימוש בחומרי הגלם הטובים בעולם בתחום של אומנות בזכוכית. אני משלבת בין זכוכיות צבעוניות, שקופות וכאלו בעלות אפקט ייחודי ויוצקת אותן לתבניות שהופכות כל יצירת אומנות לשימושית ומתאימה לכל בית.

למה להיות כמו כולם, כשאתם יכולים להיות אתם?

אחד ההיבטים הבולטים של עבודות הזכוכית שלי הוא העובדה כי הן one piece only. כלומר, מיוצרות פעם אחת בלבד וממתינות ללקוח שהכי נכון עבורן. כשאתם קונים כלי זכוכית שיצרתי, לא תראו אותו באף חנות או בית אחרים, כי הוא היחיד שקיים. זו גם הסיבה שאם אתם מחפשים מתנות מקוריות, הגעתם למקום הנכון. במקום לקנות כלים גנריים ברשת מוכרת, אני מציעה חווית בוטיק שמאפשרת לכם לבחור כלי זכוכית מעוצבים, שמחים ושופעים ביצירתיות. 

אני מזמינה אתכם לצאת איתי למסע מרתק בקסם הזכוכית ולהתאהב יחד איתי בסוגת אומנות שתביא משהו שונה לבית שלכם ושל היקרים לכם. ברחבי האתר תוכלו למצוא מגוון כלי זכוכית מעוצבים, מחולקים על-פי קטגוריות ובכל שאלה אני מזמינה אתכם ליצור קשר בטלפון: 052-3713622 או במייל: hadasdar60@gmail.com

 

"יצירתיות מדבקת, העבירו אותה הלאה ! "
-אלברט איינשטיין

מקצועיות

עיצוב זכוכית זה דרך חיים

הדס מעצבת בזכוכית מספר שנים בהן למדה את רזי התחום במטרה להביא ללקוחותיה מוצר איכותי, יצירתי וטוב ביותר. יצירותיה של הדס נעשות הן בהתאמה אישית, לפי בקשה והן על פי חזונה האישי ופרץ היצירתיות שלה.
החזון של הדס הינו להנגיש את יצירותיה לקהל הרחב מבלי להתפשר על איכות היצירה או טיבה. כך שבאתר תוכלו לרכוש יצירות במחירים שונים באיכות בלתי מתפשרת.

עיצובים באינסטגרם

בעמוד האינסטגרם שלנו תוכלו לראות המון עיצובים מעוררי השראה שנעשו על ידי הדס 

כנסו לחנות האתר ותוכלו לרכוש עיצובים של הדס !